Avusturya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay 1 – Avusturya 2

Avusturya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

avusturya konsolosluk iletişim bilgileri

Avusturya Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Avusturya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Orta Avrupa’da 9 eyaletten oluşan Avusturya’nın Başkenti, Viyana’dır. Avrupa Birliği Üyesi olan Avusturya, aynı zamanda Euro para birimini kullanıyor. Schengen bölgesi ülkesi olan Avusturya’ya gidebilmek için ise Avusturya vizesi almanız gerekiyor. Bordo Pasaportlu Türk vatandaşlarının alması gereken Avusturya vize türü ise 90 güne kadar olan seyahatleri için ‘’Schengen vizesi’’ olarak alınıyor.

Gaziantep’te yaşayan ve bulunan siz değerli müşterilerimiz için Avusturya vizesi almak artık çok daha kolay. Size kesintisiz ve kolay hizmet verebilmek adına Merkez Şubemizi, Gaziantep’te bulunduruyoruz. Ayrıca, Avusturya Vize Başvuru Merkezi olarak Türkiye’nin her yerinde hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda 81 ilde hizmet vermekle birlikte, Adana, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, Şanlıurfa illerinde de ofislerimiz bulunuyor.

Avusturya Vize Başvuru Merkezi – Adana

Adana, Türkiye’nin kozmopolit illerinden biri olmakla birlikte, Büyükşehir olma özelliğini de taşıyor. 2,20 milyondan fazla vatandaşımızın yaşadığı ilimizde, Avusturya Vize Başvuru Merkezi olarak hizmet veriyoruz. Akdeniz Bölgesi’nin en özel ve en kendine has şehirlerinden biri olan Adana, bu noktada bir hayli şanslı. Zira Vize Başvuru Merkezi ofislerimizde verdiğimiz hizmet kapsamında, vize danışmanlığı ve vize başvuru hizmetlerinizin yerine getirilmesi de söz konusu.

Avusturya vizesi almak için daha fazla beklemenize ya da Adana dışında başvuru merkezi aramanıza gerek yok. Sizler için 7/24 hizmet sunan ve sunduğu hizmet ile vize alabilmeniz için prosedürleri yerine getiren ekip arkadaşlarımız, her an ve her saniye sorularınızı cevaplayacak kadar size yakınlar.

 

Avusturya Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Avusturya vizesi alarak yurt dışına çıkmak isteyenler ya da Schengen Bölgesi’nde seyahat etmek isteyenler için verdiğimiz hizmete, Avusturya Vize Başvuru Merkezi ile devam ediyoruz. Hatay’da yaşıyor ya da Hatay çevresinde bulunup bu ile sık sık yolculuk ediyorsanız, günün birinde vize ihtiyacınız için ofisimize bekleriz. Ofislerimiz, sizlerin konforu ve doğru bilgilendirilmesi için hem donanım hem de doğru ekip arkadaşları ile hizmet veriyor.

Vize Başvuru Merkezi olarak sizler için her daim hizmete açığız. Hatay’da ya da bir başka şehirde olmanız durumu değiştirmiyor. Eğer vize ihtiyacınız varsa ve Avusturya vizesi almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek. Kurmuş olduğunuz irtibat sonrası kısa zamanda vizenize kavuşabilirsiniz.

Avusturya Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Avusturya Vize Başvuru Merkezi, Kahramanmaraş ofisi ile bölge halkına hizmet veriyor ve en kolay vize aldıran çözümleri sunuyoruz. İletişim sağladığınız Kahramanmaraş ofisimiz sayesinde, öncelikle seyahat analizinizi yapıyor, hemen ardından da seyahatiniz için uygun olan vize türünü belirliyoruz. Vize Başvuru Merkezi olarak Avusturya vizesi başvurunuzu gerçekleştirmek üzere, sizlere vize almak için gerekli evraklar listesi iletiyor ve karşılığında hızlı bir şekilde evrakların tamamlanmasını bekliyoruz. Tamamlanan evraklarınız ile bize dönüş yaptığınızda ise başvurularınızı oluşturuyor ve 7-15 gün içerisinde vizenizi alacak şekilde adımlar atıyoruz.

Avusturya Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Avusturya’da birçok Türk yaşıyor. Kimilerinin vatandaşı olduğu, kimilerinin ise göçmen olarak yerleşmeye çalıştığı Avusturya, aynı zamanda aile ziyareti, eğitim seyahati ve benzeri konular için de vize alabileceğiniz bir Schengen ülkesi. Avusturya Vize Başvuru Merkezi, Mersin Ofisi ile sizler de aile, akraba, arkadaş ziyareti vizesi ya da öğrenci vizesi alarak yurt dışına çıkabilirsiniz.

Schengen vizesi almak, sanıldığı kadar zor değil. Ancak, aldığınız Schengen vizesi hangi ülkeye aitse, o ülkeden giriş yapmak zorundasınız. Örneğin, Avusturya Schengen vizesi almak üzere bize başvurduğunuzda, elde edeceğiniz Avusturya vizesi ile ilk ayak basacağınız Avrupa ülkesi, Avusturya olmalı. Daha sonrasında ise dilediğiniz Schengen ülkesine geçiş yapabilirsiniz. Mersin’de Avusturya Schengen vizesine, Vize Başvuru Merkezi Ofisimizden başvurulabiliyor.

Avusturya Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Güneydoğu Anadolu hakkında pek çok insanın ön yargıları olsa da aslında pek çok hizmet alabileceğiniz bu şehrimizde, Avusturya Vize Başvuru Merkezi Ofislerimizden biri bulunuyor. Şanlıurfa Vize Başvuru Merkezi, sizlere kısa sürede, talep ettiğiniz Avusturya vizesini aldırabiliyor.

Ekip arkadaşlarımızın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda, sizden istenenleri yerine getirmeniz, danışmanlarımızın talep ettiği evrakları tamamlamanız ve kendilerine ulaştırmanız durumunda, Güneydoğu’da, Şanlıurfa’da dahi Avusturya vizesi almak, kolay bir eylem haline dönüşüyor.

Avusturya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Avusturya Gaziantep Vize Başvuru Merkezi İşlemleri Nelerdir?

Gaziantep ve çevre illerde yaşayan vize başvuru sahipleri yetkili vize başvuru merkezlerinden randevu alarak Avusturya kısa süreli vize başvurusu yapabilirler. Gerekli evraklar tamamlanmalı ve Avusturya vize ücreti ödenmelidir.

Avusturya Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Mersin Vize Başvuru Merkezi İşlemleri Nelerdir?

Avusturya Gaziantep-Adana-Diyarbakır ve Mersin vize başvuru merkezlerinde güney ve güney doğu illerinde yaşayan vize başvuru sahiplerinin kısa süreli Avusturya vize başvuruları kabul edilmektedir.

Avusturya Vizesi Nasıl Alınır?

Kısa süreli Avusturya vizeleri başvuruları yetkili vize başvuru merkezlerinden randevu alınarak yapılır. Uzun süreli Avusturya vizeleri için Avusturya dış temsilciliklerinden bizzat randevu alınmalıdır.

Avusturya vizesi hakkında bilgiler

Avusturya Büyükelçiliği Sitesinden bilgi alınız.