Konsolosluk resmi sitesi değildir.   | Avusturya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: https://www.bmeia.gv.at İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Menu
Consultation For Republic Of Austria
Consultation For Republic Of Austria
Consultation For Republic Of Austria
Previous
Next

Transit Vize İşlemleri

Nedir: Transit vize transferle vatan dışı uçuşlarda, transfer gerçekleştireceğiniz ülke doğrultusundan sizlerden istenilen kısa süreli vize türüdür. … Transit vize nedir kısmını toparlamak gerekirse; vatan dışı transferle uçuşlarda transfer yapılacak ülkenin istediği vizedir

Kaç günlük alınabilir: Avustralya transit vize alanlar amacıyla sadece transit geçiş hedefiyle ve 72 saat vakit bulunma hakkı tanınır.

Nereye Başvurulur: Resmi kurum olan vize başvuru merkezlerinden, üstelik bizim sitemizden yapabilirsiniz.

Avusturya Transit Vize İşlemleri
Avusturya Transit Vize İşlemleri

Gerekli Evraklar Nelerdir: Avustralya transit vize amacıyla lüzumlu evraklar şahıs transfer uçuşu yapacaksa bu uçuşa ait rezervasyon ya da bilet verilerini içermelidir. Birey denizci ise gemi adamı cüzdanını ve işverenin limana giriş-çıkış tarihlerini belirttiği bir yazısını sunmalıdır.

Ne vakit başvurmak gerekir: Süre sınırlandırması getirilmeyen bu müracaatlarda, seyahatin 30 gün evvel prosedürlerin yapılması makul görülür.

Randevu nasıl alınır: Yetki sahibi vize danışma merkezlerinden telefon ya da adrese erişim ile randevu alabilirsiniz.

2 Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avusturya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: https://www.bmeia.gv.at/ olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.