Konsolosluk resmi sitesi değildir.   | Avusturya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: https://www.bmeia.gv.at İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For Republic Of Austria
Consultation For Republic Of Austria
Consultation For Republic Of Austria
Previous
Next

Transit Vize İşlemleri

Nedir: Transit vize transferle vatan dışı uçuşlarda, transfer gerçekleştireceğiniz ülke doğrultusundan sizlerden istenilen kısa süreli vize türüdür. … Transit vize nedir kısmını toparlamak gerekirse; vatan dışı transferle uçuşlarda transfer yapılacak ülkenin istediği vizedir

Kaç günlük alınabilir: Avustralya transit vize alanlar amacıyla sadece transit geçiş hedefiyle ve 72 saat vakit bulunma hakkı tanınır.

Nereye Başvurulur: Resmi kurum olan vize başvuru merkezlerinden, üstelik bizim sitemizden yapabilirsiniz.

Avusturya Transit Vize İşlemleri
Avusturya Transit Vize İşlemleri

Gerekli Evraklar Nelerdir: Avustralya transit vize amacıyla lüzumlu evraklar şahıs transfer uçuşu yapacaksa bu uçuşa ait rezervasyon ya da bilet verilerini içermelidir. Birey denizci ise gemi adamı cüzdanını ve işverenin limana giriş-çıkış tarihlerini belirttiği bir yazısını sunmalıdır.

Ne vakit başvurmak gerekir: Süre sınırlandırması getirilmeyen bu müracaatlarda, seyahatin 30 gün evvel prosedürlerin yapılması makul görülür.

Randevu nasıl alınır: Yetki sahibi vize danışma merkezlerinden telefon ya da adrese erişim ile randevu alabilirsiniz.

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir